Plekitööd

Plekitööd on üsna lai termin. Mida meie siis täpselt teeme?

Lihtsam oleks ilmselt küsida, et mida me EI tee. Aga lühike vastus oleks, et valmistame kõike, mida plekist valmistada saab. Lisaks sellele teostame ka muid töid, kus kasutatakse metalle või teisi materjale, mida plekiga siduda saab.

Oleme valmis tooteid ise disainima või ka vastavalt etteantud joonistele valmistama.

plekitööd

Kui pakutavad plekitööd eraldi välja tuua, liigitaksime need nii:

Plekist ahjukestade valmistamine

Ümara või kandilise vormiga keskkonnasõbralik ja praktiline plekk-kestaga ahi on nii tõhusaks küttekoldeks kui esteetiliseks sisustuselemendiks. Plekkahi on kasutusomadustelt universaalne ning sobib sama hästi nii linna- kui maakoju.

Loe lähemalt

Profiiltoodete valmistamine

Katuselahenduse valmistamisel kasutame kvaliteetseid Ruukki tooteid, mis on meie kliimas end õigustanud. Standardsetele terasprofiilidele lisaks on katustele tarvis ka tervet hulka täiendavaid tooteid, et katus ilmastikukindlaks muuta ja just siin tuleme appi meie.

Loe lähemalt

Korstnakatete valmistamine

Korstnakatted on mõeldud eelkõige korstna ülaserva kaitsmiseks erinevate ilmastikuolude eest ning korstnale esteetilise välimuse andmiseks näiteks juhul, kui see on halvasti laotud või hakkab lagunema. Enamasti kasutatakse korstnamütsi esimese ühe-kahe kivirea ulatuses.

Loe lähemalt

Ventilatsioonitarvikute valmistamine

Standardsed ventilatsioonilahendused sobivad paljude uute hoonete tarbeks, kuna uue hoone projekteerimisel on võimalik nendega arvestada. Kõigil muudel juhtudel läheb aga lisaks ventilatsiooni standarddetailidele vaja ka erilahendusi, mille valmistamisel oleme olnud abiks oma koostööpartneritele.

Loe lähemalt

Vihmaveesüsteemide valmistamine

Valmistame plekist ümaraid ja kandilisi vihmaveesüsteeme vastavalt kliendi poolt ette antud mõõtudele ja joonistele. Peamiselt koosneb meie toodang klassikalistest vihmaveesüsteemide täislahendustest.

Loe lähemalt

Liistude valmistamine fassaadiplaatidele

Kvaliteetsed terasplekist viimistlusliistud on oluliseks komponendiks tervikliku plaatfassaadi loomisel. Liistude eesmärgiks on katta plaatide vahele jääv vuuk, kaitsmaks seda vihmavee ja UV-kiirguse eest ja tagamaks fassaadi pikk eluiga.

Loe lähemalt

Plekist käsitöötoodete valmistamine

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetset ja omanäolist teenust. Valmistame pleki- ja plekksepatooted vastavalt tellija soovidele ja suudame teostada ka kõige fantaasiarikkamad ning keerulisemad tellimustööd.

Loe lähemalt

Kui otsid tööde teostamiseks usaldusväärset ja kindlat partnerit, võta meiega ühendust!

Rain Plekitööd OÜ

Reg nr: 12826707
KMKR: EE101783543

Rain Pennert

Tel: +372 564 3318
E-post: rain.pennert@gmail.com

Rain Plekitööd OÜ

72715 Paide
Reg nr: 12826707
KMKR: EE101783543

Rain Pennert

Tel: +372 564 3318
E-post: rain.pennert@gmail.com